• وبلاگ : و يا شايد هم ...
 • يادداشت : عشق يا آن هوس غرق در شهوت ؟؟
 • نظرات : 6 خصوصي ، 7 عمومي
 • چراغ جادو

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  حرکت وبلاگي حمايت از روحاني عدالتخواه سيرجاني
  خبر زير را در وبلاگتان انعکاس دهيد و از ديگران نيز بخواهيد آنرا در وبلاگشان درج کنند :

  حجه الاسلام جهانشاهي روحاني عدالتخواه سيرجاني، صبح امروز و به منظور دادخواهي و اعتراض به زمين خواران سيرجان پياده?عازم تهران شده است.

  مطابق اخبار دريافتي توسط خبرنگار عدالتخانه، وي چندي پيش اين اقدام اعتراضي خود را اعلام کرده بود و طبق آخرين اخبار رسيده وي هم اکنون در سي کيلومتري سيرجان در شهر زيدآباد با پاي پياده طي مسير نموده است.

  در همين راستا دانشجويان عدالتخواه دانشگاه هاي پيام نور، آزاد و تکنولوژي سيرجان با انتشار بيانيه اي اعلام کرده بودند که پس از گذشت دو سال از مطالبات مردمي و عمومي شدن بحث زمين خواري هاي سيرجان، برخي مسوولين چنان سرمست و مغرور پست و مقام اند که خود را حاضر به جوابگوئي در برابر مردم نمي بينند.

  دانشجويان مذکور تاکيد کردند: برخي مسوولين بجاي خدمت به مردم و برخورد قاطعانه با دزدان بيت المال، افراد عدالتخواه را تهديد يا زندان مي کنند، مفسديني که خود ريسمان وحدت بين مردم و مسوولين را بريده اند و آنان که با آرامش هيچ خطري را متوجه خود نمي دانند و اموال مردمان محروم را غارت مي کنند.

  دانشجويان مذکور در اين بيانيه تصريح کرده اند: اکنون که طلبه مبارز سيرجاني جهت دادخواهي، قصد حرکت به سمت تهران با پاي پياده را دارد از مسوولين مي خواهيم عوامل مفسد را محاکمه و مجازات نمايند و به اطلاع عموم برسانند در غير اين صورت ما خود را موظف به حمايت از هر حرکت عدالتخواهانه در جهت احقاق حقوق مردم مي دانيم.